Konsultatsioon

Esmane visiit algab vestlusest dr Kersti Kukkega, et arutada terviseprobleeme, nende võimalike põhjuseid ning potentsiaalset ravi. See konsultatsioon võimaldab dr Kukkel õppida tundma SInu tervisega seotud igapäevarutiine, ootusi ravile ning otsustada kuidas kiropraktika neid ootusi täidab.

Läbivaatlus

Füüsilise läbivaatluse eesmärk on leida sümptomite põhjus. See protseduur varieerub probleemi iseloomu ja piirkonna puhul. Vajadusel tehakse ka neuroloogilisi, ortopeedilisi ning erinevaid funktsionaalseid teste.

Röntgen- ja MRT uuringud

Kui sulle on tehtud röntgen- või MRT uuringuid, võta need endaga esmasele visiidile kaasa. Vajadusel palume sind kontakteeruda oma perearstiga, et täienduuringutele minna. Need aitavad tagada ravi efektiivsuse ja ohutuse.

Ravi

Esmane visiit sisaldab ka kiropraktilist ravi, mille sisu varieerub – enamasti hõlmab see liiges- ja pehmekoe manipulatsioone ja mobilisatsioone nii lülisambas kui ka jäsemeliigestes.

Nõuanded

Selleks, et saaksid ise aktiivselt paranemisprotsessis osaleda, annab kiropraktik sulle nõuandeid ning koduseid ülesandeid.

Hinnakiri

Lapsed* ja pensionärid*
Esmane visiit — 85
Kordusvisiit — 55€

Täiskasvanud

Esmane visiit — 90€ 
Kordusvisiit — 60€

  • Esmane visiit on 40 min
  • Kordusvisiidi kestus on 30 min

* Lastele kehtib soodustus kuni 18. eluaastani (18. k.a.)

Scroll to Top