DC Kersti Kukk

Kersti Kukk (Doctor of Chiropractic) on lõpetanud 5-aastased kiropraktika õpingud Barcelona College of Chiropractic ülikoolis Hispaanias, mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse.

Dr Kukk on Eesti Kiropraktika Liidu, Euroopa Kiropraktika Liidu ja Maailma Kiropraktika Föderatsiooni liige (oluline info, kuidas teha vahet sellel, kas end kiropraktikuks nimetaval inimesel on vastav kõrgharidus). Kiropraktikuks saamise põhjus oli soov omandada oskus aidata inimesi efektiivselt ning aidata parandada nende elukvaliteeti. See sama motivatsioon ajendab teda ka end edasi arendama – sellepärast on ta osa võtnud väga mitmetest kiropraktika seminarist, lõpetanud ka funktsionaalse neuroloogia kraadidiplomi ning täiendab ennast pidevalt.

Lisaks kiropraktilisele ravile on tervisele oluline ka liikumis- ja toitumisharjumused ja vaimne tervis. Et patsiendil oleks võimalus raviprotsessis aktiivselt osaleda, analüüsib Dr Kukk esmasel visiidil lisaks patsiendi füüsilisele seisukorrale ergonoomikat igapäevaelus, et välja selgitada probleemi algpõhjus. See suurendab teadlikkust ning võimaldab patsiendil olla aktiivne enda tervise hoidmisel ja edendamisel.

Scroll to Top